סגירה
תפריט ראשי

 

 

הפעל נגישות
דלתות המפרץ - דלתות כניסה דלתות פנים מעוצבות
04-8405535
דלתות המפרץ >לקוחות ממליצים >
 

מכתבי ממליצים

היי משה.

תקשיב לי ותקשיב לי טוב!!! 

הצמד מרכיבים (סשה ודימה) שהיו אצלי פשוט בליגה אחרת לגמרי,כמו שעומר אדם שר בשיר שלו "שני משוגעים" אז עליהם צריך לכתוב שיר "שני מקצוענים" שעושים עבודה שלא רואים בכל מקום בטח לא בארץ,

כמו שאמרתי כבר בעת סגירת העסקה שבאתי בגללם אז אני אומר לך שתחזיק אותם בכוח כי הם מקצועיים מן המעלה הראשונה, 

אחרי יום עבודה שקטה (לא אכלו את הראש כמו שאר נותני השירות),נקייה (נשאר רק להעביר סמרטוט לח אחריהם),מסודרת (הם גורמים ליאקים להיראות מבולגנים לעומתם) ועבודה שהיא פשוט להשוויץ בפני כולם נשאר לי להגיד לך ולהם תודה, 

על איכות לא מתפשרים והם שווים כל שקל.

 

תודה,

אבישי קליין

 


 

"עבדו בצורה מקצועית מאוד. מאוד מרוצים. תודה רבה"

לייטר אלון 16.02.17

 


ב-6.1.17 הותקנו בביתנו שתי דלתות חוץ, וב-30.1.17 הותקנו 8 דלתות פנים במקומות שונים ברחבי הבית.

רציתי להביע את הערכתי לעבודתכם, שבוצעה על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצוננו.

 

למן הרגע הראשון בשלב בחירת הדלתות, דרך המדידות והתקנת המשקופים, ועד השלב הסופי של התקנת הדלתות בבית, חשוב לי לציין את עבודתכם הטובה שבוצעה ללא דופי, ברמת ביצוע גבוהה, בסבלנות ובאדיבות, והכל תוך מתן מחיר הוגן ושירות מצוין, מצד כל הנציגים שלכם (במשרד, במענה הטלפוני וכמובן בשטח).

 

תודה רבה!

 

בברכה, דרור גלוסקא, קורנית.

 


 

איגור ואירנה ארחנגלסקי - "לצוות דלתות המפרץ שלום רב, תודה רבה לכל מי שטיפל בהזמנתנו : ליוליה, משה ובמיוחד לצוות המתקינים נהננו מאוד מעמידה בזמנים, ניקיון ודיוק בהתקנה.

 


 

עבודה מקצועית ואיכות נפלאה! ברשותכם, נמליץ בקרב החברים שלנו על חברתכם."  

 


 

משפחת משה עין העמק - "ברצוננו להביע את תודתנו למתקין שהתקין אצלנו דלתות באופן מושלם, במקצועיות ,ובמסירות ענקית ומכל הלב.כמו כן אנו מודים למשה ולצוות דלתות המפרץ שהשתדלו עבורנו מעל ומעבר , על המסירות ועל השירות הנפלא."

 


 

אהרון ונאוה מור - "לאחרונה רכשתי מכם 7 דלתות פנים לאחר שקודם לכן ביקרתי אצל המתחרים. אשתי ואני זכינו לקבל מאשת המכירות יוליה, יחס אדיב ומענה מיידי ומקצועי לכל שאלה/ובקשה.

 


 

כמו כן אני רואה לעצמי חובה לציין לשבח את המתקינים שבצעו את עבודתם במועד המדוייק שנקבע, תוך התנהגות נאותה והקפדה על סביבת עבודה נקייה ומעל הכל ביצעו עבודה יפה ומדוייקת ביותר.

 


 

כל אלה הותירו בנו תחושת שביעות רצון גבוהה. נשמח להמליץ עליכם בכל דרך." גולדברג רחל - "הנני לאשר בזאת שאני מרוצה מאוד מאוד מהעבודה של המתקינים. עשו עבודה על הכיפק."

 


 

אזולאי אבי - "עבודה מקצועית ביותר, המתקינים אדיבים, מנומסים, שירות מעולה, הרבה זמן לא פגשתי בעלי מקצוע שכאלה, ישר כח."

 


 

אוסדצי דניאל - "עבודה יפה מאוד!"

 


 

הלפמן אתי - "עבודה מצויינת, עובדים רציניים!"

 


 

אוחיון אבי - "הביצוע יפה מאוד 10+."

 


 

ברדוגו אליס - "יש לציין שהמתקינים הטובים שפגשתי. אנשים טובים מאוד ומקצועיים מאוד על כך מגיע להם יישר כח וכל התודות."

 


 

שמש ציפי ואיתן - "משה שלום, אתמול בוצעה אצלנו התקנת 6 דלתות . רצינו להביע את הערכתנו למתקינים שביצעו את העבודה. הם עבדו במקצועיות רבה, בשקט ובהרמוניה, ענו לשאלות בסבלנות ואף דאגו להשאיר את סביבית העבודה נקיה. בסופו של יום, איכות וטיב ההתקנה של הדלתות ניכרים אף יותר מטיב הדלת. אנחנו שמחים שבחרנו בדלתות המפרץ לרכישת הדלתות החדשות שלנו. תודה."

 


 

עמוס רחל - "מצוין, ממליצים באהבה מכל הלב. תודה על העבודה. כל הכבוד."

 


 

אבוחצירה רונית - "העבודה נעשתה בצורה מקצועית ולשביעות רצוני. הדירה נוקתה בתום העבודה."

 


 

פרי גיא - "תודה רבה משה. הדלתות יצאו נהדר והעבודה של המתקין מעולה. תודה"

 


 

לוי איריס - "המתקינים צוות מעולה, אחראים ופדנטיים בעבודה ובכלל. רמת העבודה מתחילתה ועד סופה לשביעות רצוננו המלאה וברמת גימור מעולה."

 


 

עמרן דרור - "התנהלות מקצועית, אדיבה ומהירה. ההתקנה וביצוע גבוהים מאוד ומעל הסטנדרטים הידועים, המשיכו כך."

 


 

צדוק יעקב - "מצויין!!!"

 


 

קבסא יהודה - "המתקין בעל מקצוע מעולה, דייקן בעבודתו, אדיב, מנומס ונעים הליכות. תודה רבה ששלחתם אותו אלינו."

 


 

טרנוב גלינה - "אני רוצה בזאת להודות לכם על השירות המצוין שקיבלתי מכם. הראשונה שאני רוצה להודות לה היא הנציגה שלכם גברת יוליה שקיבלה אותנו עם סבר פנים יפות ונתנה לנו שירות מצוין ועזרה לנו עם ההסברים שלה לבחור את הדלתות המתאימות למטרה שלנו. שנית, אני רוצה להודות לשני המתקינים שהתקינו את הדלתות. הם הגיעו בדיוק בשעה שנקבעה, עבדו במקצועיות רבה, היו מדויקים ונקיים בעבודתם. הם עמדו בסטנדרטים אירופאים – דבר שאני רואה פעם ראשונה בארץ. אני רוצה לציין שהשירות והמקצועיות שפגשתי אצלכם הם הדרך לשמור על ההצלחה של החברה שלכם. עוד פעם תודה לכם."

 


 

הופמן אלה ואלי - "אנו מבקשים להביע את הערכתנו הרבה על עבודתו של המתקין בהרכבת המשקופים והדלתות בביתנו. עבודה מקצועית פשוט יד אומן. מצאתם עובד כה מקצוען, מסור ואכפתי. זה מוסיף לכם כבוד והדר ובהחלט מאדיר את שמכם. בזכותו בניתם לכם שגריר טוב בביתנו. יישר כח. תודה"

 


 

קופרמן מירי - "ההתקנה הייתה לשביעות רצוני מבחינת המתקינים. הגיעו בזמן, שמרו על הנקיון ועבודה מאוד מאוד מקצועית. תודה על השירות."

 


 

בן עמי טובה - "שלום רב, אני רוצה לציין לשבח את שני המתקינים אשר התקינו בביתי דלתות. עבודתם נעשתה בשקט, ביעילות ובמקציעות לשביעות רצוני. נדמה לי כי כאשר נתקלים בעובדים מסוג זה יפה לפרגן להם כי מגיע להם."

 


 

גבאי יעקב - "ברצוננו להביע תודתנו והערכה לדלתות המפרץ, על העבודה המסורה, על נועם הליכות על דאגה ללקוח, ועל הסבלנות וטיפול מקצועי! זה לא מובן מאליו, נתינת שירות סבלנית, מחייכת והרגשה נעימה ללקוח. בעקבות הטיפול המסור הנ''ל אשמח לקנות בדלתות המפרץ בפעם הבאה. אנשיך עשו עבודה מקצועית, מסורה ויעילה ביותר. אני שמח שבחרתי לרכוש את הדלתות מחברה שיש לה שם טוב ושיש לה דלתות באיכות מעולה ושירות אדיב ויעיל. עמדת בלוחות הזמנים שהבטחת ועל כך אני מודה לך. אשמח מאוד להמליץ עליך ללקוחות חדשים. תודה על הטיפול המסור בברכה והערכה."

 


 

שפיגל אורה - ”משה, יש לך צוות מנצח. הם עובדים מעולה. תודות"

 


 

בראונשטיין גיא - "ההתקנה יפה מאוד, שירות מעולה, אמליץ הלאה."

 


 

פורטר אלכסנדר - "הצוות עבד מאוד טוב, העבודה שלהם מושלמת, אחלה צוות!"

 


 

חנוכה משה - "למשה, המתקין עובד מצוין, אדם נעים וחביב, שמור עליו."

 


 

עמוס רחל -  "מצוין, ממליצים באהבה מכל הלב. תודה על העבודה. כל הכבוד."

 


 

אבוחצירה רונית - "העבודה נעשתה בצורה מקצועית ולשביעות רצוני. הדירה נוקתה בתום העבודה."

 


 

רחל בן חורין- "התרשמתי מאוד לטובה מהמתקינים . השקיעו בעבודה, דייקו והתמודדו עם בעיות רבותת לא "קיטרו" . עבדו בחריצות וברוח טובה."

 


 

 

 

דלתות המפרץ  - שדרות ההסתדרות 99, חיפה   l  טלפון: 04-8405535   l  אימייל: moshe@dh99.co.il

 

בקרו אותנו בפייסבוק

בניית אתרים