סגירה
תפריט ראשי

 

 

הפעל נגישות
דלתות המפרץ - דלתות כניסה דלתות פנים מעוצבות
04-8405535
דלתות פנים פנדור
פתח תפריט
לדגמים נוספים
דלתות פנים פנדור
דלתות פנים
לדגמים נוספים
 

דלתות פנים

 

 

דוגמא לדלתות פניםדוגמא לדלתות פניםדוגמא לדלתות פנים

אנטי מים

הדלתות עמידות בפני מים עד 7 ס"מ מפני הריצוף ובפני מזיקי עץ ומגיעות עם תעודת אחריות לתקופה של 5 שנים עבור נזקים אלו.

מילוי פלקסבורד

הפלקסבורד הינו לוח שבבי עץ וסיבי פשתן דחוסים, התואם לגודל המרחב הפנימי של הדלת ותפקידו העיקרי הינו בידוד אקוסטי ותרמי משופר. לוח זה אינו מתעוות בתנאי חום וקור וידוע כמעכב בעירה. הפלקסבורד הממלא את החלל שבמרכז הדלת הופך אותה לעמידה בפני שינויי טמפרטורה. מילוי הפלקסבורד ידידותי יותר לסביבה מאחר ואורך החיים של דלת במילוי פלקסבורד ארוך יותר מאורך החיים של דלת במילוי כוורת. מילוי הדלת בפלקסבורד הופך אותה לכבדה יותר משמעותית כ 13- ק"ג ונותן תחושה של דלת מסיבית ומלאה.

משקוף יוניק

משקוף יוניק הינו משקוף עמיד לנזקי מים ולמזיקי עץ העשוי WPC . על משקופי יוניק קיימת אחריות של עד 5 שנים לנזקים אלה. כמו כן, הוא גם עמיד הרבה יותר בפני פגיעות מכאניות לעומת משקוף העשוי עץ.

הלבשת יוניק

הלבשות יוניק הינן הלבשות פולימריות העשויות .WPC ההלבשות עמידות למים ולמזיקי עץ, ומגיעות עם אחריות של עד 5 שנים לנזקים אלה.

כנף יוניק

דלת דגם יוניק הינה יחידה מסוגה בעולם, הדלת זכתה בפרס תעשיות הריהוט 2011 לעיצוב התאמה וחדשנות. הדלת עמידה במים עד 7 ס"מ מפני הריצוף ובפני מזיקי עץ, על הדלת ישנה אחריות של עד 5 שנים לנזקים אלה. כנף יוניק הינה כנף מלאה המצופה שני לוחות פורמייקה HPL אקריליים צבועים צבע אקרילי בתנור או שני לוחות פורמייקה בעלי טקסטורה מיוחדת.

 

 

 

דלתות המפרץ  - שדרות ההסתדרות 99, חיפה   l  טלפון: 04-8405535   l  אימייל: moshe@dh99.co.il

 

בקרו אותנו בפייסבוק

בניית אתרים