סגירה
תפריט ראשי

 

 

הפעל נגישות
דלתות המפרץ - דלתות כניסה דלתות פנים מעוצבות
04-8405535
דלתות פנים פנדור
פתח תפריט
לדגמים נוספים
דלתות פנים פנדור
דלתות פנים
לדגמים נוספים
 

דלתות הזזה - כיס

כנף יוניק: שטומפקנט )קנט ישר לא מגורע(, הכנף מצופה ב- 2 לוחות פורמייקה (HPL) בעובי כ 1.5- מ"מ (ללא MDF) וצבועה בצבע UV אקרילי עמיד למים, קנט תואם מ- 2 צדי הכנף, בתחתית הדלת קנט פולימרי עבה (עד 7 ס"מ) לעמידות נגד מים, דלת במילוי פלקסבורד, הדלת מגיעה עם מנעול חד-לשוני ת/פ. הכנף תלויה על מסילה ובתחתית הדלת קיימת מגרעת.

 

כנף למינטו: דלת למינטו, שטומפקנט )קנט ישר לא מגורע(, ניתן לקבל במילוי כוורת, מנעול חד-לשוני ת/פ ,היקף הדלת (קנט) מצופה בצידיו. הכנף תלויה על מסילה ובתחתית הדלת קיימת מגרעת.

 

משקוף פולימרי WPC לדלת כיס: משקוף פולימרי WPC עמיד למים ולמזיקים, מצופה פורמייקה זהה, עם אטם pvc . המשקוף מחורץ משני צידיו לנעיצת ההלבשות.

 

הלבשות WPC פולמיריות ישרות: ברוחב כ- 7 ס"מ, מצופות פורמייקה בגוון זהה למשקוף ולדלת.

 

מערכת כיס: מערכת מאלומיניום הכוללת מסילה וסט גלגלים.

אנטי מים

הדלתות עמידות בפני מים עד 7 ס"מ מפני הריצוף ובפני מזיקי עץ ומגיעות עם תעודת אחריות לתקופה של 5 שנים עבור נזקים אלו.

מילוי פלקסבורד

הפלקסבורד הינו לוח שבבי עץ וסיבי פשתן דחוסים, התואם לגודל המרחב הפנימי של הדלת ותפקידו העיקרי הינו בידוד אקוסטי ותרמי משופר. לוח זה אינו מתעוות בתנאי חום וקור וידוע כמעכב בעירה. הפלקסבורד הממלא את החלל שבמרכז הדלת הופך אותה לעמידה בפני שינויי טמפרטורה. מילוי הפלקסבורד ידידותי יותר לסביבה מאחר ואורך החיים של דלת במילוי פלקסבורד ארוך יותר מאורך החיים של דלת במילוי כוורת. מילוי הדלת בפלקסבורד הופך אותה לכבדה יותר משמעותית כ 13- ק"ג ונותן תחושה של דלת מסיבית ומלאה.

משקוף יוניק

משקוף יוניק הינו משקוף עמיד לנזקי מים ולמזיקי עץ העשוי WPC . על משקופי יוניק קיימת אחריות של עד 5 שנים לנזקים אלה. כמו כן, הוא גם עמיד הרבה יותר בפני פגיעות מכאניות לעומת משקוף העשוי עץ.

הלבשת יוניק

הלבשות יוניק הינן הלבשות פולימריות העשויות .WPC ההלבשות עמידות למים ולמזיקי עץ, ומגיעות עם אחריות של עד 5 שנים לנזקים אלה.

כנף יוניק

דלת דגם יוניק הינה יחידה מסוגה בעולם, הדלת זכתה בפרס תעשיות הריהוט 2011 לעיצוב התאמה וחדשנות. הדלת עמידה במים עד 7 ס"מ מפני הריצוף ובפני מזיקי עץ, על הדלת ישנה אחריות של עד 5 שנים לנזקים אלה. כנף יוניק הינה כנף מלאה המצופה שני לוחות פורמייקה HPL אקריליים צבועים צבע אקרילי בתנור או שני לוחות פורמייקה בעלי טקסטורה מיוחדת.

 

 

 

דלתות המפרץ  - שדרות ההסתדרות 99, חיפה   l  טלפון: 04-8405535   l  אימייל: moshe@dh99.co.il

 

בקרו אותנו בפייסבוק

בניית אתרים